قوانین و مقررات

تمامی فعالیت و روال کار شرکت ایده گستر فارس تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. قبل از استفاده از امکانات سایت شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر می باشد و سایت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.
توافقنامه کاربر
برای استفاده از خدمات و امکانات سایت farscard.com لازم است که مفاد این توافقنامه و قوانین را که در ذیل آمده است بطور کامل مطالعه نموده و موافقت خود را با تمامی قسمتها و بخشها آن اعلام می دارید. استفاده از خدمات سایت و به این معناست که کاربر ضمن مطالعه کامل مفاد این توافقنامه فرصت لازم برای انجام بررسی های قانونی و حقوقی در مورد آن را داشته است لذا هرگونه استفاده از خدمات و امکانات این سایت بمنزله پذیرش این توافقنامه و قوانین است.
عضویت در سایت
۱- کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و در هنگام ثبت نام از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده نکند.
2- کاربران عضو حق واگذاری، اشتراک و نقل و انتقال بخش خود را به هر شکلی، به سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی ندارند.

قوانین آگهی دهندگان
کمپین تبلیغ دهندگان باید شرایط ذیل را داشته باشد در غیر اینصورت جهت نمایش تایید نخواهد شد:

۱- برای فروش کالا و خدمات خود نباید به نحوی تبلیغ کند که سلامتی افراد را به خطر اندازد.

۲- جزو سایت یا کانال های قمار، شرط بندی و موارد ممنوعه که مغایر قوانین وضع شده جمهوری اسلامی نباشد.

۳- تبلیغ کانال ها یا سایت های مستجهن نباشد

۴- تبلیغ کالاهای غیر متعارف با زد ارزش های اسلام نباشد

نکته: آگهی دهنده می پذیرد که محتوای تبلیغات، طبق قوانین فارس کارت تایید و اصلاح می‌گردد.

استرداد وجه
۱- چنانچه بعد از پرداخت هزینه کمپین تبلیغاتی، کارشناسان فارس کارت به دلیل محدودیت های ناشی از قوانین وضع شده باشد، کلیه وجه واریزی به آگهی دهنده مسترد خواهد شد.

۲- به دلیلی جلوگیری از سرقت های ناشی از کارت های افراد دیگر، مبالغی که از طریق افزایش وجه به حساب کاربری اضافه شده باشد به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد. مگر اینکه به وسیله تیکت با کارشناسان مالی مکاتبه شود و در تصمیم نهایی مبلغ فوق فقط به شماره کارتی که خرید انجام شده برگشت داده شود.

۳- لغو کمپین تبلیغاتی باید قبل از تایید نهایی با فعال شدن اعلام شود. در غیر این صورت پس از پرداخت کمپین و فعال شدن تبلیغات، امکان استرداد وجه به آگهی دهنده وجود ندارد.

قوه قهریه
۱- کاربر با ثبت نام در فارس کارت می پذیرد که قوانین و مقررات شرکت تبلیغاتی فارس کارت را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ مستمر کاربران از سایت فارس کارت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

۲- تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، شرکت تبلیغاتی فارس کارت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

۳- این قوانین ممکن است بعد از مدتی با توجه به سیاست های سایت و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید. تا حد امکان سعی می شود قوانین تغییر پیدا نکند و درصورت تغییر اطلاع داده شود.

چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟
۱- شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.

۲- شرکت ایده گستر فارس از شنیدن هرگونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنید شرکت ایده گستر فارس به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.

۳- شرکت ایده گستر فارس خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید. با تشکر مدریت شرکت ایده گستر فارس